Rahvusvahelisel muusikapäeval jagati preemiaid

Rahvusvahelisel muusikapäeval 1. oktoobril tunnustati Estonia kontserdisaalkümnendat aastat järjest eesti muusikuid, kelle tegevus on kaasa aidanud muusikavaldkonna arengule. Preemiad andsid üle nii Eesti Muusikanõukogu kui ka Eesti Kultuurkapitali helikunsti sihtkapital.

Heliloojate Liidu liikmetest sai Eesti Muusikanõukogu heliloomingupreemia René Eespere (sisendusjõulise, rahvuslikke, kultuurilisi ja inimlikke põhiväärtusi kandva loomingu eest) ning interpretatsiooni preemia Tõnu Naissoo (Eesti jazzi suurkuju). Eesti Kultuurkapitali helikunsti sihtkapitali preemia pälvis Timo Steiner – isikupärase uusooperi ning tõhusa tegevuse eest publitsistikas ja haridusmaastikul.

näita peida 1 kommentaar

Anti Marguste pälvis kultuurkapitali aastapreemia » Eesti Heliloojate Liit […] Helikunsti sihtkapitali aastapreemiad anti välja 1. oktoobril 2011, rahvusvahelisel muusikapäeval. Toona sai helikapitali sihtkapitali preemia Timo Steiner. Eesti Kultuurkapitali aastapreemia suurus on 7000 eurot ning sihtkapitalide aastapreemiate suurus vahemikus 2100-3500 eurot. Liikmed: Anti Marguste, Timo Steiner […]

Teie e-maili ei jagata kunagi avalikult

Palun proovi uuesti, midagi läks valesti.

K o o s t ö ö p a r t n e r i d
L o o m e l i i d u d
F a c e b o o k