Festival Eesti Muusika Päevad kutsub noori festivalimeeskonda


Festival Eesti Muusika Päevad (EMP) kutsub esmakordselt kokku meeskonna, kelle ülesandeks on Eesti Muusika Päevade noortefestivali mini-EMP korraldamine. 

Kätt saab proovida festivali kunstilise juhi, produtsendi ja helitehniku ametis, turunduse ja meediasuhetega seotud valdkondades. Kaasa lööma oodatakse gümnaaisumiõpilasi üle kogu Eesti. 

mini-EMP on valitud ka üleriikliku muusika-aasta üheks tähtsündmuseks.

mini-EMPi meeskonda toetavad rahvusvahelise kogemusega oma ala professionaalid – Eesti tippheliloojad, turundus- ja kommunikatsioonispetsialistid, heli- ja valguslahendustega seotud inimesed, professionaalsed ajakirjanikud. Noortel on võimalus viia ellu oma ideed, esitleda neid raadios, televisioonis ning otseloomulikult võtta täiel rinnal osa eesti uuele muusikale pühendatud festivalist, kuulata EMPi proove ja kontserte. 

Eesti Muusika Päevad toimuvad 10.-17. aprillil 2015. Festivali ettevalmistus ei sega koolitööd. Kohtumised toimuvad paar korda kuus nädalavahetustel. Festivali ettevalmistus algab detsembris. Kõigi meeskonda valitutega võetakse ühendust e-kirja teel. 

Osalemiseks oodatakse vabas vormis esseed meiliaadressile emp.noored@gmail.com. Esseest peaks selguma, miks kandidaadile meeldib festivali korraldada ja milliseid töid ta festivali juures teha soovib. Essee pikkus on vaba. Pillimängu oskus pole kohustuslik. Kirjutada võib nii eesti, vene kui inglise keeles. 

Essee asemel sobib ka kooli huvijuhi või õpetaja soovitus. Selleks palume lisada e-kirja õpetaja e-posti aadress ja mobiilinumber.

Festivali Eesti Muusika Päevad korraldab Eesti Heliloojate Liit. Kunstilised juhid on Timo Steiner ja Helena Tulve. 

Essee või soovitaja kontakti saatmise tähtaeg on esmaspäev, 17. november 2014.

Lisainfo Sirlen Rekkor
mini-EMP projektijuht
mobiil 55 5759 68
e-post sirlenr@gmail.com

Üldinfo
Madli-Liis Parts
Eesti Muusika Päevad
produtsent
tel 56 201108, e-post madliliis@gmail.com