Ilmunud on Mirjam Tally autoriplaat “Eclipse”

Ilmunud on Mirjam Tally uus autoriplaat “Eclipse“, millelt võib leida peamiselt helilooja värskemat orkestrimuusikat, aga ka kooriteose. CD-plaadi on välja andnud Rootsi plaadifirma Wessmans Förlag ning sel leiduvad järgnevad teosed: “Eclipse” sümfooniaorkestrile (2010), “Birds and Shadows” viiulile ja keelpilliorkestrile (2008), “Autumn Whispers” flöödile ja kammerorkestrile (2009), “Turbulence” ja “Density” sümfooniaorkestrile (2010) ning “Call Love to Mind” segakoorile (2009).

Mirjam Tally muusikat esitavad Uppsala Kammerorkester Paul Mägi dirigeerimisel, Rootsi Raadio orkester Dmitri Slobodeniouki dirigeerimisel, Eric Ericsoni kammerkoor Maria Goundorina juhatusel, Tallinna Kammerorkester ja Eesti Riiklik Sümfooniaorkester Risto Joosti dirigeerimisel, solistidest Mari Targo viiulil ja Monika Mattiesen flöödil.

Eestis on album saadaval firma Easy-Living Music vahendusel. Mirjam Tally esimene autoriplaat, kammermuusikat sisaldav “Pihlakate meri” ilmus ARM Musicu väljaandena 2003. aastal.