Veljo Tormise Virtuaalkeskuse kujunduskonkursi tähtajani on 2 nädalat

Foto: Tõnu Tormis
Foto autor: Tõnu Tormis

Käesoleval aastal tähistavad kogu maailma koorimuusika sõbrad Veljo Tormise 90. juubeliaastat, mille puhul avatakse 7. augustil muusikahuvilistele, –kuulajatele ja koorilauljatele suunatud Veljo Tormise Virtuaalkeskus. Internetipõhine keskus saab olema peamine kanal helilooja loomingu ja tegevusega seotud info vahendamiseks. Laiaulatusliku infobaasi eesmärk on tagada Veljo Tormise loomingupärandi kättesaadavus, säilitamine, levimine ning rahvusvahelise tuntuse edendamine.

Kujunduskonkursi eesmärgiks on leida Veljo Tormise Virtuaalkeskusele tänapäevane visuaalne identiteet. Konkursil osalejatelt oodatakse logo ja ideekirjeldust, mis tuleb saata teemaga „Kujunduskonkurss“ e-posti aadressile iti@veljotormis.com. Tööde esitamise tähtaeg on 10. mail kell 17:00. Konkursi võitja saab auhinnaks 500 eurot.

Valiku esitatud tööde hulgast teeb Veljo Tormise Kultuuriselts MTÜ poolt moodustatud komisjon. Kujunduskonkursi tingimused on Veljo Tormise Kultuuriselts MTÜ kodulehel http://www.tormis.ee/wordpress.
Lisainfo: iti@veljotormis.com.

Veljo Tormise Virtuaalkeskuse arendamist ja valmimist on tänaseks toetanud EAÜ, KULKA, Digikultuuriaasta 2020 ja Kuusalu vald.