Võimalus noortel heliloojate liidu liikmetel osaleda Huddersfieldi kaasaegse muusika festivalil

Huddersfieldi kaasaegse muusika festival (Huddersfield Contemporary Music Festival) soovib koostöös Heliloojate Liiduga anda võimaluse noortele heliloojatele (vanuses kuni 35 a. k.a.) osaleda UK suurimal kaasagse muusika festivalil, mis ühendab erinevaid kaasagse muusikalise kategooriaid, muuhulgas kaasagne klassikaline muusika.
Festival soovib arendada koostööd eesti heliloojate ja interpreetidega, mistõttu valitakse kuni 2 heliloojate liidu liiget osalema festivalil, mille tulemusena võiksid tekkida rahvusvahelised kontaktid ning koostööprojektid, ja võimalus saada osa rahvusvahelisest programmist.

Tingimused:
Vanus: Kuni 35 (k.a.)
Tähtaeg: 14. oktoober kl 18:00

Nõutud info:
* Inglisekeelne CV/Bio
* Helinäide 2 teosega
* Lühike ülevaade/motivatsioonikiri inglise keeles

Palume saata materjalid aadressil heliloojateliit@gmail.com märksõnaga “hcmf “

Festival võimaldab:
Majutuse 15.-18. november ning piletid festivali kontsertidele ja üritustele.

Valikukomisjoni kuuluvad festivali Eesti Muusika Päevad kunstilised juhid Timo Steiner, Helena Tulve, Heliloojate Liidu esimees Märt-Matis Lill ja Huddersfieldi kaasaegse muusika festivali juht Graham Mckenzie.

Huddersfieldi kaasaegse muusika festival (hcmf //) on Ühendkuningriigi suurim rahvusvahelise uue ja eksperimentaalse muusika festival, mis toimub üle 10 päeva ja koosneb 50+ üritusest, sealhulgas kontsertidest, näitustest, installatsioonidest, vestlustest ja filmidest. HCMF// aastaringne õppe- ja osalemisprogramm on loodud kunstilise programmi kajastamiseks, reageerides samal ajal piirkondlikele vajadustele. Töötades laiaulatusliku nüüdismuusika praktikatega, sealhulgas kaasaegse kompositsiooni, improvisatsiooni, elektroonilise muusika ja helikunstiga, seatakse eesmärgiks pakkuda elumuutvaid ja ainulaadseid kunstielamusi kohalikul, riiklikul ja rahvusvahelisel tasandil.